Wydarzenia » SPOTKANIE WIGILIJNE

Spotkanie wigilijne

Dnia 14 grudnia 2018r. odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne wszystkich pracowników i wychowanków naszego ośrodka. Jest to jedno z najważniejszych dla nas wydarzeń, które ma wymiar nie tylko wychowawczy, ale również świąteczny i integracyjny. Dlatego wszyscy uczestniczymy w nim bardzo chętnie. O godzinie 16.00 zebraliśmy się na widowni teatralnej specjalnie przygotowanej w części jadalni, aby obejrzeć  spektakl, wspaniale przygotowany pod okiem pani Dorotki Smoczyńskiej. 
Zaraz po występach teatralnych i muzycznych dyrektor placówki – pan Piotr Schienke serdecznie podziękował artystom a także złożył nam wszystkim  życzenia świąteczne. Pod koniec artystycznej części Ksiądz Jakub Klimontowski poprowadził modlitwę i błogosławił nas wszystkich na ten świąteczny czas.
Drugą część  spotkania wigilijnego spędziliśmy w przepięknie udekorowanej sali gimnastycznej, przy bogato nakrytych stołach. Były tradycyjne potrawy wigilijne, przepyszne ciasta a pod koniec wieczerzy wszyscy wspólnie śpiewaliśmy kolędy. To było naprawdę wspaniałe spotkanie, które na długo zapamiętamy.

Tekst i zdjęcia - K. Machowczyk.......