Wydarzenia » NA TURNIEJU 6 PIŁKARSKICH W BRZEGU DOLNYM

Na Turnieju 6 Piłkarskich w Brzegu Dolnym

Dnia 24.05.2019 roku nasza reprezentacja prowadzona przez Pana Radka Zająca udała się do Brzegu Dolnego, gdzie rozegrane zostały Eliminacje do Mistrzostw Polski „Piłkarskich 6-tek na trawie”. Zawody odbyły boiskach przy Zespole Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym. Stawką Turnieju było prawo gry w turnieju finałowym w Puławach, a impreza objęta została Patronatem Starosty Wołowskiego.  W turnieju udział wzięło 4 drużyny, które rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym”  Nasi chłopcy po zaciętej walce zdobyli wysokie trzecie miejsce w klasyfikacji końcowej.  Turniej wygrała drużyna z Nysy, którą nam udało się pokonać w pierwszym meczu (2:1), jednakże musieliśmy uznać wyższość drużyny z MOW Babimost (0:3) oraz ZPR Brzeg Dolny (2:5).