Wydarzenia » WYGRALIŚMY MIĘDZYPOWIATOWY KONKURS INFORMATYCZNY !

Wygraliśmy Międzypowiatowy Konkurs Informatyczny...

Dnia 21 listopada w naszej placówce zakończył się szkolny etap konkursu informatycznego "Wirtualny świat zabytków Dolnego Śląska", organizowanego przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Jaworze. Komisja konkursowa powołana przez szkolnego koordynatora konkursu, nauczyciela Krystiana Machowczyka, w toku pracy wyłoniła trzech laureatów. Zostali nimi: Tomasz Kołodziej, Mateusz Żórawski i Sebastian Siuda. Tym samym uczniowie zakwalifikowali się do kolejnego etapu.  Zobacz wyniki >>>

Dnia 05.12.2014r. w MOW w Jaworze odbył się końcowy, międzyszkolny etap konkursu "Wirtualny świat zabytków Dolnego Śląska", już o randze międzypowiatowej. Nasi laureaci pod opeką K. Machowczyka wzięli w nim udział. Zadania konkursowe były niełatwe. Uczestnicy konkursu meli za zadanie przygotować pokaz multimedialny z dźwiękiem, na zadany temat. Zmagania informatyczne trwały dwie godziny, a jury przeglądało i oceniało pokazy przez ponad godzinę. Wreszcie nadeszła chwila ogłoszenia wyników, które były następujące:


I miejsce - Sebastian Siuda - MOW w Wałbrzychu,
II miejsce - Michał Brams - MOW w Jaworze,
III miejsce - Tomasz Kołodziej - MOW w Wałbrzychu.

Wysiłek chłpców włożony w przygotowania podczas zajęć koła informatycznego przyniósł im w efekcie bardzo wysoki wynik. Otrzymali oni dyplomy oraz wspaniałe nagrody w postaci sprzętu audio i  wiele atrakcyjnych upominków, których po powrocie do Wałbrzycha zazdrościło im wielu kolegów w internacie. Gratulujemy naszym wychowankom mistrzowskiego wyniku i życzymy podobnych osiągnięć w przyszłości, nie tylko w konkursach informatycznych.