Pelican Casino

Pelican Casino – kasyno online, automaty i bonusy

Witamy w Pelican Casino – kasynie online, które od początku tworzyliśmy z myślą o graczach z Polski. Pelican Kasyno PL to w pełni polski interfejs, konto prowadzone w złotówkach i konsultanci, z którymi porozmawiasz w swoim języku o każdej porze dnia i nocy. W naszym lobby czeka ponad 4000 gier: sloty wideo, automaty z jackpotem, gry crash oraz stoły z krupierami na żywo. Każdy nowy gracz zaczyna od 60 zł bez depozytu, a następnie może odebrać pakiet powitalny 150% do 2000 zł ze 100 darmowymi spinami. Na oficjalnej stronie mowwalbrzych.pl wyjaśniamy krok po kroku, jak działa rejestracja, logowanie, bonusy i wypłaty.

Graj teraz

Informacje o Pelican Casino PL

Oficjalna stronamowwalbrzych.pl
LicencjaCuraçao (Antillephone N.V.)
Katalog gierponad 4000 tytułów od ponad 50 dostawców
Bonus bez depozytu60 zł za rejestrację
Pakiet powitalny150% do 2000 zł + 100 darmowych spinów + 60 zł
Płatnościwpłaty od 40 zł, PLN i kryptowaluty, wypłaty już od kilku minut
Aplikacja mobilnaPelican app na Androida i iOS
Obsługa klientaczat na żywo 24/7, e-mail, Telegram

Popularne gry w Pelican Casino

Wpłaty i wypłaty w Pelican Casino

Dostawcy gier w Pelican Casino

Promocje i bonusy Pelican Casino

W Pelican Casino Polska uważamy, że bonus ma realnie wydłużać grę, a nie komplikować życie. Dlatego nasza oferta jest prosta: zaczynasz od prezentu bez wpłaty, potem odbierasz pakiet powitalny, a jako stały gracz korzystasz z cashbacku, doładowań w weekendy oraz zakładek Turnieje i Loterie z nagrodami pieniężnymi. Pelican PL pokazuje postęp obrotu każdego bonusu na bieżąco w panelu konta, więc zawsze wiesz, ile zostało do wypłaty.

60 złotych bez depozytu

Pelican Casino 60 zł bez depozytu to nasz sposób na to, abyś poznał kasyno bez sięgania do portfela. Kwotę dopisujemy do salda bonusowego zaraz po aktywacji konta, a wykorzystasz ją na dowolnych automatach z lobby. Aby odebrać prezent:

  • Załóż konto na mowwalbrzych.pl, klikając przycisk Zarejestruj się.
  • Potwierdź adres e-mail linkiem, który od nas otrzymasz.
  • Zweryfikuj numer telefonu kodem z SMS-a.
  • Otwórz zakładkę Bonusy i sprawdź, czy 60 zł widnieje na saldzie bonusowym.

Środki z tej promocji obracasz x40 w ciągu 7 dni od aktywacji. Maksymalna wygrana, którą wypłacisz z bonusu bez depozytu, wynosi 300 zł, a z oferty można skorzystać raz na osobę, gospodarstwo domowe i urządzenie.

Pakiet powitalny – 150% do 2000 zł + 100 FS + 60 zł

Pakiet powitalny to nasza najbardziej hojna oferta dla nowych klientów. Łączy 60 zł na start, dodatek do pierwszej wpłaty i serię darmowych spinów. Przykład: jeśli wpłacisz 100 zł, dopiszemy Ci 150 zł bonusu i zagrasz za 250 zł. W pakiecie otrzymujesz:

  • 60 zł bez depozytu za rejestrację i potwierdzenie danych kontaktowych.
  • 150% do pierwszej wpłaty – maksymalnie 2000 zł bonusu.
  • 100 darmowych spinów na wybranych slotach Pragmatic Play, przyznawanych po 20 sztuk dziennie przez pięć dni.

Minimalna wpłata aktywująca pakiet wynosi 40 zł. Bonus depozytowy obracasz x35 w ciągu 14 dni, a wygrane, które przyniosą Pelican Casino darmowe spiny, mają obrót x30. W trakcie obrotu maksymalna stawka to 20 zł na spin lub rundę. Pakiet zaznaczasz w kasjerze przed wpłatą – jeśli tego nie zrobisz, depozyt zaksięgujemy bez bonusu.

Kod promocyjny Pelican Casino

Często pytacie nas o Pelican Casino darmowe kody. Odpowiadamy wprost: dziś wszystkie nasze bonusy – 60 zł bez depozytu, pakiet powitalny 150% do 2000 zł ze 100 darmowymi spinami oraz promocje dla stałych graczy – są dostępne bez kodu promocyjnego. Nie musisz niczego wpisywać ani szukać kodów na zewnętrznych stronach; wystarczy aktywować wybraną ofertę w zakładce Bonusy. Jeśli w przyszłości uruchomimy promocję na kod, ogłosimy to w tym miejscu i w powiadomieniach w aplikacji.

Pelican Casino rejestracja

Pelican Casino rejestracja trwa około dwóch minut i jest całkowicie bezpłatna. Przygotowaliśmy krótki formularz, w którym podajesz tylko niezbędne dane, a resztę profilu uzupełnisz później w ustawieniach. Konto w Pelican Kasyno założysz tak:

  1. Wejdź na mowwalbrzych.pl i kliknij przycisk Zarejestruj się w prawym górnym rogu.
  2. Podaj adres e-mail lub numer telefonu i utwórz hasło – minimum 8 znaków, najlepiej z cyfrą i wielką literą.
  3. Jako walutę konta wybierz PLN, aby uniknąć kosztów przewalutowania.
  4. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat, i zaakceptuj regulamin oraz politykę prywatności.
  5. Aktywuj konto linkiem z e-maila lub kodem z SMS-a.
  6. Odbierz 60 zł bez depozytu w zakładce Bonusy i wybierz pierwszą grę.

Przed pierwszą wypłatą prosimy o jednorazową weryfikację tożsamości. W zakładce Profil prześlij skan dowodu osobistego lub paszportu oraz dokument potwierdzający adres, na przykład rachunek za media. Nasz dział bezpieczeństwa sprawdza dokumenty zwykle w ciągu 24 godzin – po akceptacji znosimy limity wypłat i odblokowujemy wszystkie promocje.

Pelican Casino logowanie

Pelican Casino logowanie wygląda tak samo na komputerze, w przeglądarce telefonu i w aplikacji mobilnej, więc możesz swobodnie przełączać się między urządzeniami. Do konta wchodzisz danymi podanymi przy rejestracji:

  1. Otwórz mowwalbrzych.pl lub uruchom Pelican app na telefonie.
  2. Kliknij przycisk Zaloguj się w nagłówku strony.
  3. Wpisz adres e-mail lub numer telefonu oraz hasło.
  4. Jeśli masz włączone uwierzytelnianie dwuetapowe, podaj jednorazowy kod.
  5. Zatwierdź formularz – przeniesiemy Cię prosto do lobby lub kasjera.

Nie pamiętasz hasła? Wybierz opcję resetu pod formularzem, a link do ustawienia nowego wyślemy na Twój e-mail w ciągu minuty. W aplikacji możesz logować się odciskiem palca lub Face ID. Po kilku błędnych próbach czasowo blokujemy dostęp do konta, aby chronić Twoje środki – odblokujesz je przez czat z konsultantem. Pamiętaj, że nigdy nie prosimy o hasło w wiadomościach e-mail ani na komunikatorach.

Katalog automatów do gier Pelican Casino

Kasyno Pelican to ponad 4000 gier od przeszło pięćdziesięciu studiów, a nowe tytuły dodajemy w dniu ich światowej premiery. Lobby podzieliliśmy na przejrzyste kategorie i wyposażyliśmy w filtry według dostawcy, zmienności, RTP i funkcji specjalnych, dzięki czemu szybko znajdziesz grę dopasowaną do swojego stylu. Oto główne działy naszego katalogu:

  • Sloty wideo – Gates of Olympus, Sweet Bonanza, Big Bass Bonanza, The Dog House, Reactoonz, Starburst.
  • Sloty przygodowe z księgami – Book of Dead, Legacy of Dead, Gonzo’s Quest, Dead or Alive II.
  • Automaty z jackpotem – Mega Moolah, Wolf Gold i inne gry z progresywnymi lub stałymi pulami nagród.
  • Gry crash – Aviator, JetX, Spaceman, Big Bass Crash, Balloon, Tower X.
  • Kasyno na żywo – Crazy Time, Monopoly Live, Lightning Roulette, Funky Time, blackjack i bakarat z krupierem.
  • Gry stołowe RNG – ruletka europejska, blackjack, wideo poker i kości.

Wyniki wszystkich gier RNG w Casino Pelican wyznacza certyfikowany generator liczb losowych, regularnie sprawdzany przez niezależne laboratoria. W lobby znajdziesz też sekcje Nowości, Popularne i Ulubione, a w zakładkach Turnieje i Loterie – rywalizację o nagrody pieniężne i darmowe spiny, w której liczy się mnożnik wygranej, a nie wysokość stawki.

Tryb demo i gra mobilna

Większość automatów i gier stołowych RNG uruchomisz w trybie demo – bez rejestracji i bez wpłaty, na wirtualnych żetonach. To najlepszy sposób, aby poznać mechanikę i funkcje bonusowe przed grą na prawdziwe pieniądze; wersji demo nie mają jedynie stoły na żywo i sloty z progresywnym jackpotem. Grać możesz również na smartfonie: Pelican online casino działa w każdej mobilnej przeglądarce, a Pelican app na Androida (plik APK) i iOS (skrót instalowany z Safari) daje dostęp do pełnego lobby, kasjera, czatu z pomocą i powiadomień o nowych promocjach.

Obsługa klienta Pelican Casino

Nasz zespół wsparcia pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, i odpowiada po polsku. Pytania o wypłaty i weryfikację traktujemy priorytetowo, a na odpowiedź konsultanta w czacie czekasz średnio mniej niż dwie minuty. Skontaktujesz się z nami przez:

  • Czat na żywo – ikona w prawym dolnym rogu strony i w aplikacji mobilnej.
  • E-mail – [email protected], odpowiadamy w ciągu maksymalnie 12 godzin.
  • Telegram – oficjalny kanał wsparcia, link znajdziesz w zakładce Pomoc.
  • Formularz kontaktowy – dostępny w panelu gracza po zalogowaniu.

Zanim napiszesz, zajrzyj do bazy wiedzy w zakładce Pomoc – zebraliśmy tam odpowiedzi na najczęstsze pytania o bonusy, płatności i bezpieczeństwo konta. Dokumenty do weryfikacji przesyłaj wyłącznie przez panel gracza, nigdy przez publiczne komunikatory.

Odpowiedzialna gra

Chcemy, aby gra w Pelican Casino była formą rozrywki, a nie sposobem na zarabianie pieniędzy, dlatego nasz serwis jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich. W panelu konta ustawisz dzienne, tygodniowe lub miesięczne limity wpłat, strat i czasu gry, włączysz przypomnienia o długości sesji, zrobisz sobie przerwę albo wykluczysz się z gry na wybrany okres. Jeśli czujesz, że hazard wymyka się spod kontroli, napisz do naszego zespołu wsparcia lub skontaktuj się z organizacjami pomagającymi osobom z problemem hazardowym – ich logotypy znajdziesz w stopce strony. Ponieważ działamy na licencji wydanej poza Polską, przed rozpoczęciem gry zapoznaj się z przepisami dotyczącymi hazardu online obowiązującymi w Twoim kraju.

Pelican Casino opinie

Ocena graczy
4.9
(3)
Dodaj opinię
K
Kasia_Gdansk 12.09.2026

Konto założyłam w kilka minut, a 60 zł bez depozytu wpadło od razu po potwierdzeniu SMS-a. Obrót zrobiłam na Sweet Bonanza i wypłata na Skrilla przyszła jeszcze tego samego dnia.

T
Tomek_Wroclaw 18.09.2026

Gram głównie na żywo, najczęściej w Crazy Time i Lightning Roulette. Transmisja nie tnie się nawet na mobilnym internecie, a czat odpisał po polsku w niecałe dwie minuty.

O
Ola_Lublin 22.09.2026

Pelican app na iPhonie działa płynnie, a loguję się przez Face ID. Podoba mi się, że darmowe spiny z pakietu przychodzą po 20 dziennie – codziennie mam powód, żeby zajrzeć na chwilę.

Pokaż więcej

FAQ

Czy Pelican Casino przyjmuje graczy z Polski?

Tak. Pelican Casino Polska obsługuje pełnoletnich graczy z Polski: oferujemy polską wersję serwisu, konto w złotówkach i wsparcie w języku polskim. Wystarczy założyć konto i przed pierwszą wypłatą przejść jednorazową weryfikację tożsamości.

Jak odebrać 60 zł bez depozytu w Pelican Casino?

Zarejestruj się, potwierdź adres e-mail oraz numer telefonu, a 60 zł trafi na Twoje saldo bonusowe automatycznie. Bonus obracasz x40 w ciągu 7 dni, a maksymalna wypłata z tej promocji wynosi 300 zł.

Czy do bonusów potrzebny jest kod promocyjny?

Nie. Wszystkie aktualne promocje, w tym 60 zł bez depozytu i pakiet powitalny 150% do 2000 zł ze 100 darmowymi spinami, aktywujesz bez kodu – jednym kliknięciem w zakładce Bonusy.

Jak szybko wypłacę wygrane z Pelican Casino?

Wnioski o wypłatę rozpatrujemy całą dobę. Środki na portfele elektroniczne i w kryptowalutach wysyłamy zazwyczaj w ciągu godziny, a przelewy na karty i konta bankowe docierają w ciągu 1–3 dni roboczych.

2026-09-25